Kasprowy Wierch

Jeśli jesteśmy w Zakopanem to trzeba będzie udać się na Kasprowy Wierch. Oczywiście każdy turysta ma świadomość tego, że w Zakopanem przebywa mnóstwo osób i że kolejka do kolejki będzie tutaj bardzo, ale to bardzo długa.

Ostatnio trzeba było stać nawet pięć godzin żeby można było przejechać się kolejka, a zatem jeśli chcemy uniknąć takich kolejek to nie pozostaje nam nic innego jak zrobić rezerwacje biletów przez Internet. Wtedy zaoszczędzimy bardzo, ale to bardzo dużo czasu. Tłumy ludzi na Kasprowy Wierch są cały czas i nie ma większego znaczenia pora roku. Jedno, co jest pewne to zapierające dech w piersi widoki i właśnie, dlatego tak wiele osób ustawia się w tej kolejce żeby to kolejny i kolejny raz zobaczyć. Góry mają coś w sobie, co nas do nich przyciąga, dlatego warto tam pojechać i to wszystko zobaczyć.

Rezerwacja noclegu w Zakopanem
Dla większej rodziny albo większej grupy przyjaciół domek z bali VIP to idealne rozwiązanie. Może się tutaj pomieścić nawet osiem osób. To wszystko dzięki dużej powierzchni domku, która wynosi prawie dziewięćdziesiąt metrów kwadratowych. Mamy do dyspozycji trzy sypialnie z oddzielonymi łazienkami. Mamy również aneks kuchenny, w którym mamy to wszystko, co najbardziej potrzebne. Bez żadnego problemu można będzie przygotowywać tam posiłki.

W okresie cieplejszym można będzie skorzystać z ogrodzonego ogrodu gdzie znajduje się murowany grill. Na terenie znajdują się również dwa miejsca parkingowe. Domek można wynajmować przez cały rok, a to wszystko dzięki ogrzewaniu podłogowemu, które idealnie się spisuje w trudnych warunkach. Te osoby, które chcą zobaczyć domek mogą odwiedzić stronę domki Zakopane do wynajęcia. Dokładnie mamy wszystko opisane i wiemy, co wynajmujemy. Domek jest klimatyczny, typowo góralski i na pewno każdemu turyście się spodoba. Jeśli chcemy poczuć niesamowity klimat gór to Zakopane będzie miejsce, które spełni nasze wszystkie oczekiwania. Nigdzie nie poczujemy się tak dobrze jak na Krupówkach czy na Gubałówce.